Home of the Borgi Puppy

Subtitle

Blog

Abbey loves to play ball 24/7

Posted by Sherry on August 20, 2010 at 12:43 PM

Hello Sharon,

Abby's intelligence is becoming more advanced the last couple months. She reminds me of how you talk about Bullet. She is always by my side. If I clean out in the backyard she is always trying to help. If we are in the house and cleaning or doing laundry she is always willing to help. BUT her biggest treat is playing ball of which she can play 24/7. She would give up any treat or bone in trade for playing ball. I'm trying to learn how to teach her how to catch a frisbee.

 

Thought you would enjoy some fun stories. Look forward to seeing pictures. Take Care and thanks for the quick response. Take Care Lori

Categories: What we like to do

Post a Comment

Oops!

Oops, you forgot something.

Oops!

The words you entered did not match the given text. Please try again.

Already a member? Sign In

1 Comment

Reply Januszek45Acads
11:05 PM on November 17, 2017 
Szukasz przydatnego źródła porad na temat kredytów parabankowych? W ostatnim czasie kredyt bez bik jest wśród mieszkańców Polski bardzo powszechny, jednak na nieszczęście nie wszystkie oferty kredytowe są fair - przede wszystkim po to założyliśmy tę stronę, aby wreszcie polscy internauci mogli dowiedzieć się, który kredyt bez zaświadczeń jest w porządku pod wszystkimi względami. Dosyć często umieszczamy własne rozważania na temat świeżych ofert pożyczkowych, zatem wystarczy zaglądać na nasz portal, aby wiedzieć jaki kredyt gotówkowy jest atrakcyjnie oprocentowany, w zupełności pozbawiony ukrytych opłat, etc.
url=https://bezbiku.ebrokerpartner.pl says...
kredyt bez bik
url=https://bezbiku.ebrokerpartner.pl says...
pozyczka bez zaswiadczen
url=https://bezbiku.ebrokerpartner.pl says...
pozyczka gotowkowa
Brak zatrudnienia, znaczne zadłużenie czy beznadziejna wypłata nie są problemem dla planujących uzyskać kredyt gotówkowy - przynajmniej mowa w tym momencie o czytelnikach naszej strony. Fakty są takie, że umieściliśmy na stronie informacje, które sprawiają, iż trafienie na kredyt bez zaświadczeń, oczywiście całkiem nisko oprocentowany, to żadne utrudnienie. Jednakże serwis nie ma wyłącznie informacyjnego charakteru - również można najzwyczajniej załatwić sobie właśnie na nim kredyt bez bik.

Pewnie chciałbyś wreszcie uzyskać taki kredyt gotówkowy, który sprawi, że zakupisz sobie powiedzmy lodówkę czy opłacisz dentystę, ale potem nie będziesz miał nawet małych przykrości. Cóż, od czego jest nasz wortal internetowy? Co jak co, ale nikt kto uważnie podejście do lektury zawartości na stronie nie będzie mieć żadnych wątpliwości odnośnie tego jaki kredyt bez bik, a właśnie o kredytach bez żadnych zaświadczeń mowa, jest prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Naturalnie wszystkie porady zostały tak napisane, że autentycznie każdy pojmie o co chodzi. Przecież kredyt bez zaświadczeń jak najbardziej może być przystępny. Pod wszystkimi względami.

Interesujące źródło porad dla takiego człowieka, który kompletnie nie wie, który kredyt bez bik przynajmniej w tym momencie jest w ścisłej czołówce. Ciężko generalnie wybrać kredytodawcę, ale po dokładnej lekturze założonego przez nas wortalu wreszcie definitywnie wszystko będzie już jasne. Żywimy ogromną nadzieję, że kredyt gotówkowy w istocie jest czymś na czym świetnie się znamy - reakcje czytelników są bardzo pozytywne. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania jeżeli w grę wchodzi kredyt bez zaświadczeń, często aktualizujemy stronę, a więc raczej wszyscy pożyczkobiorcy powinni być usatysfakcjonowani.